Hakkımızda

Abant Gölü'ne araba ile 5 dk mesafe uzaklıktayız, Abant Barış Pansiyon'da konaklayarak hem eşsiz doğa güzellikleri ile tanışabilir, hem de güzel vakit geçirebilirsiniz. 10 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz. Amacımız sizlere doğa ile içiçe, huzurlu sakin ve temiz bir tatil imkanı sunmaktır. Abant Barış Pansiyon, Abant Kavşağı'ndan 12 km Abant istikametindedir. Otoban çıkışı, Abant kavşağından gelen müşterilerimiz için araç servisimiz bulunmaktadır.

Abant Barış Pansiyon 8 odadan oluşmaktadır. 1 restaurant, ve internet salonumuz mevcuttur. Abant Barış Pansiyon'da 24 saat sıçak içecekler mevcuttur.

Tüm odalarda kalorifer (merkezi ısıtma sistemi) bulunmaktadır. Odalarımızda; 24 saat sıcak su, minibar, uydu yayınlı televizyon, duş, lavabo, saç kurutma makinesi  bulunmaktadır. Kablosuz internet bağlantımız (Wireless) 24 saat ücretsizdir.

Abant yolunun 17.km'de bulunan Abant Barış Pansiyon Piknik'te, sucuk ekmek, köfte, tavuk, balık, et mangal ve dere kenarında şezlonglarda demlikte çay keyfini yaşabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, sizleri konuk etmekten onur duyarız.